tel. 511 434 825     biuro@apton.com.pl
facebook

Aparaty słuchowe - rozwiązanie typu Cross

 

 

Jest to aparat słuchowy skonfigurowany przewodowo lub bezprzewodowo z drugim aparatem, który faktycznie jest mikrofonem w obudowie aparatu. Tę metodę protezowania stosuje się u osób, które mają jednostronną głuchotę czy głęboki niedosłuch a noszenie najmocniejszego typowego aparatu BTE nie przynosi korzyści. Ucho z normą słyszenia lub mniejszym ubytkiem wspomaga się aparatem słuchowym, natomiast po stronie ucha z uszkodzeniem lub większym uszkodzeniem zakłada się w/w mikrofon w obudowie aparatu.

 

 

Dźwięki pojawiające się po stronie ucha słabszego są transmitowane do aparatu słuchowego na przeciwnym uchu, dzięki czemu lepsze ucho jest w stanie odebrać więcej dźwięków z otoczenia a pacjent może lepiej funkcjonować w codziennym, aktywnym życiu.

 

 

 

 

 

 

 

dowiedz się więcej »

Aparaty słuchowe

Moja pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, który jest niezbędny do odpowiedniego doboru aparatów słuchowych u małych dzieci, z którymi nie ma kontaktu.

dowiedz się więcej »

Aparaty dla dzieci

Aparaty słuchowe dla dzieci dobierane są przede wszystkim tak, by ułatwiały najmłodszym pacjentom komunikację w szkole, z rówieśnikami i najbliższymi.

dowiedz się więcej »

Badanie słuchu

Większość aparatów potrafi zarejestrować bardzo szeroki  zakres warunków akustycznych, co pozwala w późniejszym czasie dokonać bardzo trafnego wyboru aparatu słuchowego.