tel. 511 434 825     biuro@apton.com.pl
facebook

Aparaty słuchowe - model zauszny typu RIC lub RITE, czyli ze słuchawką w uchu

 

 

 

W takim rozwiązaniu wykorzystano koncepcję umieszczenia aparatu za małżowiną uszną a jego słuchawki wewnątrz przewodu słuchowego. Część zauszna aparatu i słuchawka w uchu połączone są ze sobą nie dźwiękowodem, jak to jest w standardowym aparacie BTE a przewodem. Słuchawka zakończona jest sylikonową nasadką lub zostaje włożona na stałe w indywidualnie wykonaną mikrowkładkę. Dzięki temu, że słuchawka umiejscowiona jest w przewodzie słuchowym, blisko błony bębenkowej, można zastosować do niedosłuchu aparat o mniejszych gabarytach, ponieważ moc urządzenia jest zależna od rozmiarów jego słuchawki.

Aparaty RITE/RIC charakteryzują się:

 

dowiedz się więcej »

Aparaty słuchowe

Moja pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, który jest niezbędny do odpowiedniego doboru aparatów słuchowych u małych dzieci, z którymi nie ma kontaktu.

dowiedz się więcej »

Aparaty dla dzieci

Aparaty słuchowe dla dzieci dobierane są przede wszystkim tak, by ułatwiały najmłodszym pacjentom komunikację w szkole, z rówieśnikami i najbliższymi.

dowiedz się więcej »

Badanie słuchu

Większość aparatów potrafi zarejestrować bardzo szeroki  zakres warunków akustycznych, co pozwala w późniejszym czasie dokonać bardzo trafnego wyboru aparatu słuchowego.