tel. 511 434 825     biuro@apton.com.pl
facebook

Producent Siemens/Sivantos/Signia

 

MODEL

CENA

OPIS

LINK

 
Aparaty zauszne dla dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym.

Motion 13 7Nx

7100 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth.

Aparat zauszny najwyższej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion13/

Motion 13 5Nx

4900 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Motion 13 3Nx

3000 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth.

Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy z Bluetooth.

 
Aparaty zauszne dla dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym.

Motion sx/p/sp 7 px

6700 zł

Aparat zauszny najwyższej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion-primax/

Motion sx/p/sp 5 px

4800 zł

Aparat zauszny średniej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Motion s/sx/p/sp 3 px

3000 zł

Aparat zauszny średniej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Przeznaczony dla dla osób aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

       
Aparaty zauszne dla dorosłych prowadzących spokojny tryb życia.

Motion s/sa/p/sp 2 px

2800 zł

Aparat zauszny podstawowej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Dedykowany dla osób prowadzących spokojny tryb życia.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion-primax/

Motion s/sa/p/sp 1 px

2400 zł

Aparat zauszny podstawowej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia.

Sirion 2 s/m/p/sp

2400 zł

Aparat zauszny podstawowej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania.

Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia oraz pacjentów cierpiących na szumy uszne.

Intuis 3 s/m/p/sp

2200 zł

Aparat zauszny podstawowej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia, chcący jednak korzystać z nowinek technologicznych.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy, który można sterować za pomocą telefonu komórkowego.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/intuis/

Intuis 2 s/m/p/sp

2000 zł

Aparat zauszny podstawowej klasy do różnych ubytków słuchu od małego do bardzo głębokiego. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia.

 

Aparaty wewnątrzkanałowe – możliwość przetestowania bez ponoszenia kosztów obudowy. Producent wie co jest dobre :) i wie doskonale, że pacjent jak posłucha to nie będzie chciał zwrócić

Insio 7 px cic

6700 zł

Aparat wewnątrzkanałowy najwyższej klasy – bardzo dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia że nadal mały a możliwości WIELKIE. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/insio-primax/

Insio 5 px cic

4800 zł

Aparat wewnątrzkanałowy średniej klasy – bardzo dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia że nadal mały a możliwości WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Insio 3 px cic

3000 zł

Aparat wewnątrzkanałowy średniej klasy – bardzo dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia że nadal mały a możliwości WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

Insio 1 px cic

2600 zł

Aparat wewnątrzkanałowy podstawowej klasy – bardzo dyskretny do 95 dB ubytku słuchu.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia że nadal mały a możliwości WIELKIE.

Przeznaczony dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia zwracających uwagę na cenę.

Sirion 2 cic

2500 zł

Aparat wewnątrzkanałowy podstawowej klasy – bardzo dyskretny do 70 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że nadal mały a możliwości WIELKIE. Przeznaczony dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia oraz pacjentów cierpiących na szumy uszne.

Intuis 3 cic

2300 zł

Aparat wewnątrzkanałowy podstawowej klasy – bardzo dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że nadal mały a możliwości WIELKIE. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia, chcący jednak korzystać z nowinek technologicznych.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy wewnątrzkanałowy, który można sterować za pomocą telefonu komórkowego.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/intuis/

Intuis 2 cic

2200 zł

Aparat wewnątrzkanałowy podstawowej klasy – bardzo dyskretny do 70 dB ubytku słuchu.

Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia.

 

Aparaty wewnątrzuszne – możliwość przetestowania bez ponoszenia kosztów obudowy. Producent wie co jest dobre :) i wie doskonale, że pacjent jak posłucha to nie będzie chciał zwrócić.

Insio 7 px ct

6700 zł

Aparat wewnątrzuszne najwyższej klasy – dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/insio-primax/

Insio 5 px ct

4800 zł

Aparat wewnątrzuszne średniej klasy – dyskretny do 95 dB ubytku słuchu.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE.

Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Insio 3 px ct

3000 zł

Aparat wewnątrzuszne średniej klasy – dyskretny do 95 dB ubytku słuchu.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia że możliwości są WIELKIE.

Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

Insio 1 px ct

2600 zł

Aparat wewnątrzuszne podstawowej klasy – dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE.

Przeznaczony dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia zwracających uwagę na cenę.

Sirion 2 ct

2500 zł

Aparat wewnątrzuszne podstawowej klasy – dyskretny do 85 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia oraz pacjentów cierpiących na szumy uszne.

Intuis 3 ct

2300 zł

Aparat wewnątrzuszne podstawowej klasy – dyskretny do 95 dB ubytku słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia, chcących jednak korzystać z nowinek technologicznych.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy wewnątrzuszny, który można sterować za pomocą telefonu komórkowego

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/intuis/

Intuis 2 ct

2200 zł

Aparat wewnątrzuszny podstawowej klasy – dyskretny do 85 dB ubytku słuchu. Dedykowany dla osób prowadzących bardzo spokojny tryb życia.

 

Aparaty dla dorosłych i prawie dorosłych, dyskretne zauszne na baterie 312 z zewnętrzną słuchawką.

Pure 312 7Nx

7100 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny najwyższej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/pure312nx/

Pure 312 5Nx

4900 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Pure 312 3Nx

3000 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy z Bluetooth.

 

Aparaty dla dorosłych i prawie dorosłych, dyskretne zauszne na baterie 13 z zewnętrzną słuchawką.

Pure 13 7Nx

7100 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny najwyższej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/pure13nx/

Pure 13 5Nx

4900 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Pure 13 3Nx

3000 zł

Aparat z Bluetooth. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania. W niektórych modelach jako dodatkowy mikrofon ułatwiający jeszcze bardziej rozumienie mowy oraz to wszystko co daje Bluetooth. Aparat zauszny średniej klasy do małych i średnich ubytków słuchu. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym bardzo aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

Najtańszy na rynku aparat słuchowy z Bluetooth.

 

Aparaty dla dorosłych dyskretne zauszne z zewnętrzną słuchawką.

Ace 7 px

6700 zł

Aparat zauszny najwyższej klasy na baterie 10, bardzo dyskretny ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/ace-primax/

Pure 7 px

6700 zł

Aparat zauszny najwyższej klasy na baterie 312, dyskretny ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/pure-primax/

Ace 5 px

4800 zł

Aparat zauszny średniej klasy na baterie 10, bardzo dyskretny ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

https://www.signia-pro.pl/ace-primax/

Pure 5 px

4800 zł

Aparat zauszny średniej klasy na baterie 312, dyskretny ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

https://www.signia-pro.pl/pure-primax/
 

Aparaty dla dorosłych dyskretne zauszne z zewnętrzną słuchawką - Nowość – Ładowane - (bez baterii).

Celion 7 px

7500 zł

Aparat zauszny najwyższej klasy dyskretny EKO - ładowany indukcyjnie ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/cellion-primax/

Celion 5 px

5400 zł

Aparat zauszny średniej klasy dyskretny EKO - ładowany indukcyjnie ze słuchawką umieszczaną w przewodzie słuchowym do różnych ubytków słuchu od małego do głębokiego. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że możliwości są WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

 

Aparaty dla dorosłych bardzo dyskretne wewnątrzkanałowe.

Silk 7 px CIC

6500 zł

Aparat wewnątrzkanałowy najwyższej klasy z uniwersalną końcówką – bardzo dyskretny do średnich ubytków słuchu.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że nadal mały a możliwości WIELKIE.

Przeznaczony dla osób bardzo aktywnych dla których cena nie ma znaczenia, a jakość jest na 1 miejscu.

https://www.signia-pro.pl/silk-primax/

Silk 5 px CIC

4700 zł

Aparat wewnątrzkanałowy średniej klasy z uniwersalna końcówką – bardzo dyskretny do średnich ubytków słuchu. Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że nadal mały a możliwości WIELKIE. Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena ma znaczenie tak samo duże jak jakość.

Silk 3 px CIC

4700 zł

Aparat wewnątrzkanałowy średniej klasy z uniwersalna końcówką – bardzo dyskretny do średnich ubytków słuchu.

Komunikujący się z większością telefonów komórkowych jako pilot zdalnego sterowania co sprawia, że nadal mały a możliwości WIELKIE.

Przeznaczony dla osób aktywnych dla których cena i jakość mają znaczenie.

 

 

dowiedz się więcej »

Aparaty słuchowe

Moja pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, który jest niezbędny do odpowiedniego doboru aparatów słuchowych u małych dzieci, z którymi nie ma kontaktu.

dowiedz się więcej »

Aparaty dla dzieci

Aparaty słuchowe dla dzieci dobierane są przede wszystkim tak, by ułatwiały najmłodszym pacjentom komunikację w szkole, z rówieśnikami i najbliższymi.

dowiedz się więcej »

Badanie słuchu

Większość aparatów potrafi zarejestrować bardzo szeroki  zakres warunków akustycznych, co pozwala w późniejszym czasie dokonać bardzo trafnego wyboru aparatu słuchowego.