tel. 511 434 825     biuro@apton.com.pl
facebook

Cennik

 

cennik
phonak / sonova
cennik
siemens / sivantos / signia

 

Dokładne określenie ceny ma miejsce dopiero po okresie adaptacji, to jest wypożyczeniu pacjentowi aparatu. Dzieje się tak, ponieważ określenie indywidualnych potrzeb na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem, bywa często różne. Sprawia to, że pacjent dokonuje błędnego wyboru na podstawie danych technicznych oraz zaleceń producenta, bądź samego protetyka. To wypożyczenie, trwające od piątku do poniedziałku, jak opowiadają pacjenci szukający fachowej obsługi, nie pozwala na zarejestrowanie najważniejszych chwil, jakimi są dni pracujące. Jedynie na tych, które są wolnymi od pracy, szkoły czy tez zwykłych spotkań w urzędach i sklepach.

Większość dostępnych aparatów potrafi zarejestrować bardzo szeroki zakres warunków akustycznych, co pozwala w późniejszym czasie dokonać bardzo trafnego wyboru aparatu słuchowego. Decyzja o zakupie aparatu słuchowego podjęta pod wpływem emocji i obietnic osób obsługujących, często kończy się stwierdzeniem – „mam ale nie używam, bo piszczy, trzeszczy, dudni, wysuwa się, zapycha się, buczy, nie pomaga lecz przeszkadza”.

Najniższa cena jaką widziałem to 69 zł, za tzw. wzmacniacz słuchu, choć jeszcze taniej można zapewne na „bazarku”. Czy jednak warto?

 

 

dowiedz się więcej »

Aparaty słuchowe

Moja pracownia wyposażona jest w innowacyjny sprzęt, który jest niezbędny do odpowiedniego doboru aparatów słuchowych u małych dzieci, z którymi nie ma kontaktu.

dowiedz się więcej »

Aparaty dla dzieci

Aparaty słuchowe dla dzieci dobierane są przede wszystkim tak, by ułatwiały najmłodszym pacjentom komunikację w szkole, z rówieśnikami i najbliższymi.

dowiedz się więcej »

Badanie słuchu

Większość aparatów potrafi zarejestrować bardzo szeroki  zakres warunków akustycznych, co pozwala w późniejszym czasie dokonać bardzo trafnego wyboru aparatu słuchowego.